Obserwatorzy

sobota, 26 września 2015

Koktajl "palący kalorie" Ewy Chodakowskiej

Do miłośniczek zielenini i koktajli z niej zdecydowanie nie należę, moje kubki smakowe reagują negatywnie na ich zdrowy smak i większości nie jestem w stanie wypić w całości, zdecydowanie mniej jest takich do których wracam, mam nadzieję, że kiedyś się do nich przekonam, ostatnio nadrabiam wszystkie zaległości przepisowe ze zdrową żywnością z jarmużem, selerem czy szpinakiem. Dziś koktajl którego przepis kiedyś dodała Ewa, jest bardzo smaczny, zdecydowanie ostry i jest świetny przed ćwiczeniami, smaczny, zdrowy i lekki - uwielbiam i polecam !


Składniki :
- 1 banan
- 125ml.wody
- 125ml. mleka migdałowego
- garść szpinaku
- 1 łyżeczka miodu


- 1/3 łyżeczki startego chili (dodałam w proszku)


Wykonanie :
Całość umieszczamy w blenderze - miksujemy i delektujemy się słodkim mlekiem migdałowym, ostrością chili, miodem, bananem i świeżością szpinaku.

Smacznego :)

XoXo Wasza Gonia  

5 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad :) proszę nie zostawiajcie reklam, czy komentarzy typu obs.za obs. działa to zdecydowanie odwrotnie od zamierzonego celu ! Jeśli podoba Ci się mój blog i postanowisz pozostawić komentarz pod postem,lub zaobserwować mojego bloga,będzie mi bardzo miło i możecie być pewni,że się odwdzięczę.

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć,wpisów lub też fragmentów moich postów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...