Obserwatorzy

niedziela, 7 maja 2017

Nagrywam na YouTube !

Weekend zleciał nam niesamowicie szybko ! Mam nadzieję, że chociaż Wy wypoczeliście.
Niedziela dobiega końca a ja w między czasie szperam w telefonach i sklejam filmiki.
Wczoraj mój małżonek postanowił, że spełnimy jedno z marzeń naszego syna - marzeniem była druga wersja jednej z Jego ulubionych gier - zombiaków !
Niestety 2  nie wyszła na Xboxa, więc siłą rzeczy trzeba było kupić PlayStation zdecydowaliśmy na najnowszą wersję 4Pro, konsolę dopasowaliśmy do telewizora i muszę przyznać że efekt 4K nawet osobę taką jak ja - nie zainteresowaną grami - zdecydowanie zachwycił. Gier nie lubię, ale najlepsze efekty wizualne, głębię koloru, doskonałą jakość obrazu już tak !
Więc całą czwórką, a właściwie piątką, bo i kot przyszedł oglądać - siedzieliśmy i graliśmy na zmianę :) jak leniuchować to na całego.

Przy wczorajszym poście dodałam Wam również link przekierowujący na YouTuba, a dokładniej na moje konto, postanowiłam nagrywać częściej, nie mam na chwilę obecną określonych dni w którę filmiki będą wrzucane, ale mam już sporo nagranego materiału, więc pora to zmontować, dlatego też na chwilę obecną będzie ich więcej, jeśli jeszcze nie widzieliście zapraszam na YouTube - klik !
Na stałe też w wyszukiwarce możecie mnie znaleźć jako Margaritka UK
Będzie mi bardzo miło jak zajrzycie i dacie znać, że jesteście z... BLOGA :)

Możecie tam znaleźć już parę filmików, jedne z ostatnich to Aktualnie wgrywa się dzisiejszy filmik, czyli Haul z Ikei !
Jeśli kochacie tak bardzo Ikeę jak ja zapraszam jeszcze dziś, będzie mi niezmiernie miło jeśli postanowicie zostać ze mną na dłużej i zasubskrybujecie mój kanał.
XoXo Wasza Gonia 

8 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad :) proszę nie zostawiajcie reklam, czy komentarzy typu obs.za obs. działa to zdecydowanie odwrotnie od zamierzonego celu ! Jeśli podoba Ci się mój blog i postanowisz pozostawić komentarz pod postem,lub zaobserwować mojego bloga,będzie mi bardzo miło i możecie być pewni,że się odwdzięczę.

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć,wpisów lub też fragmentów moich postów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...