Obserwatorzy

piątek, 19 czerwca 2015

Moje DIY stolik na mały balkon lub ogród

Parę tygodni temu na blogu jednych z moich ulubionych krajowych blogerek dojrzałam piękny idealny wręcz stolik, było to coś z niczego, postanowiłam stworzyć podobny, tym razem jednak ja nie postawię go na balkonie, choć jako minimalistyczny stolik zdecydowanie tam by się sprawdził, mój powstał jako stolik dwa w jednym, czyli w dzień będzie to stolik ozdobny na którym postawię kwiaty w jakiejś ładnej doniczce, wieczorem zaś będzie do stolik użytkowy na orzeźwiającą wodą z miętą, lodem i cytryną, słodkie owocowe smoothie czy też na jakieś delikatne weekendowe drinki.
Sama miałam problem, ponieważ z tyłu na ogrodzie jest duży stół, będzie jeszcze oczywiście co nieco robione natomiast z przodu domu nie ma nic co można by było szybko i łatwo przynieść, oczywiście mogłam kupić lub zrobić jakiś stolik który będę trzymała w domu jednak nie lubię niepotrzebnie tracić miejsca a patent wydał mi się na tyle różnorodny że postanowiłam działać.
Sama bardzo lubię po bieganiu z Kingą usiąść sobie z przodu domu i odpocząć, zmęczenie daje o sobie szybko znać więc też daleko biegać mi się nie chciało, na szczęście już nie muszę :)


Potrzebujemy :
- dwóch wkrętów
- drewnianą skrzynię taką np.z jabłek
- farbę wybranego koloru (ja wybrałam białą) plus pędzel
- ozdoby (serca)

Skrzynia została oszlifowana, jednak tylko górna część stolika na której można coś postawić reszta miała wyglądać na starą więc została naturalna.

Całość pomalowałam trzema warstwami farby.

Zostały przykręcone dwie małe śrubki i przywieszone ozdoby - dwa serca kupione w pepco.

Na górę postawiłam doniczkę z kwiatami - całość pięknie zdobi mój ogród.
wieczorem stolik jest idealny na koleżeńskie posiedzenia i... mam miejsce na lampiony :)

P.S. Skrzynio - stolik zajmuje na prawdę mało miejsca na balkonie, do środka możecie schować dwie poduszki, które potem możecie szybko wyjąć i delektować się słońcem, świeżo parzoną kawą czy babskimi pogaduchami.
XoXo Wasza Gonia 

7 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad :) proszę nie zostawiajcie reklam, czy komentarzy typu obs.za obs. działa to zdecydowanie odwrotnie od zamierzonego celu ! Jeśli podoba Ci się mój blog i postanowisz pozostawić komentarz pod postem,lub zaobserwować mojego bloga,będzie mi bardzo miło i możecie być pewni,że się odwdzięczę.

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć,wpisów lub też fragmentów moich postów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...