Obserwatorzy

piątek, 15 czerwca 2012

Humory dnia dzisiejszego :)

Siema,siema - hej,hej :)
Kochane me mimo trzymającego mnie lekkiego przeziębienia postanowiłam być mega pozytywnie nastawiona do otaczającego mnie świata ;)
Oczywiście jak to zwykle bywa, ktoś musiał mi popsuć ten dobry humor,bo przecież za bardzo szczęśliwym w naszym kraju być niestety nie można.
Ale... ha ja się nie poddaję :* i wczoraj do dobrego humoru i do płaczu ze szczęścia oczywiście doprowadziło mnie po raz kolejny oglądanie wykładów księdza Piotra Pawlukiewicza,nie wiem czy słyszałyście  już kiedyś o tej postaci ale w moje życie zaraz po księdzu Rafale Jarosiewiczu na którego konferencję również z czystym sumieniem ;) mogę Was zaprosić,możecie je zobaczyć na you tubie,są takie życiowe a zarazem podnoszące na duchu zapraszam mam nadzieję,że i Wam przypadką do gustu,tutaj akurat "Kobiecość a męskość" wykład z Tarnowa :
http://www.youtube.com/watch?v=p4Qe1QFeFbo
Buziaki i życzę na prawdę mega przyjemnego dnia pełnego relaksu,wypoczynku i spełnienia :*
Teraz już zmykam właśnie do mnie moja przyjaciółka dzwoniła muszę się z Nią skontaktować :)
P.S. Sądzę,że Panna Szkatułka  miała przyjemność zobaczyć ten filmik ponieważ dodałam go ostatnio na moim koncie fb zapraszam kochana :*
Buziaki dla Was drogie Panie :)

2 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad :) proszę nie zostawiajcie reklam, czy komentarzy typu obs.za obs. działa to zdecydowanie odwrotnie od zamierzonego celu ! Jeśli podoba Ci się mój blog i postanowisz pozostawić komentarz pod postem,lub zaobserwować mojego bloga,będzie mi bardzo miło i możecie być pewni,że się odwdzięczę.

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć,wpisów lub też fragmentów moich postów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...