Obserwatorzy

środa, 23 maja 2012

Moja nowa współpraca - Kolagen Colway

Witajcie moje drogie Panie :)
Wczoraj udało mi się nawiązać współprace z firmą Kolagen Colway.
O firmie Kolagen Colway wcześniej za dużo nie słyszałam,można powiedzieć,że znałam tylko podstawy o tej firmie,ale te podstawy i to jakie sądzę dobre produkty produkują sprawiły,iż pragnełam nawiązać z nimi współpracę,tu też dziękuję fimie Kolagen Colway,a także przedstawicielowi firmy Panu Piotrowi Piwowarskiemu za zaufanie i danie szansy na przetestowanie ich produktów kolagenowych. Mam nadzieję,że już niebawem opowiem coś o naszej wspólnej współpracy,teraz bardzo serdecznie pozdrawiam :)


Kolagen stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego. Skóra składa się z niego aż w 70%. Jest odpowiedzialny za sprężystość i jędrność, właściwe nawilżenie skóry oraz ciągłą odnowę jej komórek. Znaczenie kolagenu sprawia, że problemem mogą być wszelkie ubytki tej substancji. Dlaczego?

Postępujący z wiekiem deficyt kolagenu jest główną przyczyną marszczenia się skóry. To z kolei sprawia, że ciało wygląda starzej, traci jędrność i sprężystość. Z tego względu naukowcy pracujący w laboratoriach na całym świecie od lat pracują nad rozwiązaniem, które pozwoli zahamować proces jego ubytku.

Dotychczasowe próby stosowania w kosmetyce i implantologii kolagenu (początkowo syntetycznego, a później bydlęcego), przyniosły sukces połowiczny. Stało się tak przede wszystkim dlatego, że nie pozyskano dotąd kolagenu biologicznie aktywnego, o budowie łańcuchów aminokwasowych identycznych jak u człowieka. Teraz pojawiło się odkrycie, które stanowi punkt zwrotny w tej dziedzinie.

Kolagen Colway to produkt, który wykorzystuje to przełomowe osiągnięcieTu możecie poczytać trochę więcej o kolagenie,zapraszam :
http://www.kolagencolway.com/cms.php?id_cms=6 

Sklep z Kolagenem Colway oferuje:
a) Kolagen Platinium – Najczystsza postać kolagenu stosowany szczególnie do delikatnych partii ciała - twarz, dekolt (usuwanie zmarszczek, blizn, przebarwień, trądzika, pajączków itp). Kolagen jest bardzo efektywny przy zabiegach odmładzania skóry dojrzałej, w nie chirurgicznym liftingu twarzy, po operacjach plastycznych a także w chorobach dziąseł, paradontozie ,anginie, na rany, szwy pooperacyjne, oczy.
b) Kolagen Silver – do przeprowadzania zabiegów na całym ciele, dla leczniczego,  energo-tonizujacego masażu, po depilacji po opalaniu w solarium po peelingu. Kolagen stosuje się we wszystkich rodzajach leczenia skóry i  stawów w warunkach domowych. Działanie mocno ujędrniające (np do ujędrnienia biustu )
c) Kolagen Graphite - do wzmocnienia paznokci, podstawy paznokcia, rozmiękczenia zrogowaciałej skóry, odcisków, przy odnowie koloru włosów.

d) Dodatkowo powstała linia kosmetyczna z kolagenem do pielęgnacji twarzy  składająca się z:
1.Tonik kolagenowy,
2.Kremu na dzień,
3.Kremu na noc,
4.Peelingu.

e)  Nowością na rynku jest Colvita kolagen w tabletkach zawierający : kolagen, witaminę E i algi, odbudowujące tkankę łączną, kolagenową od wewnątrz.Produkcja kolagenu odbywa się bez chemicznych dodatków, dodawanych zazwyczaj dla utrzymania chemicznej trwałości, termicznej stabilności i czystości.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat firmy i ich produktów serdecznie zapraszam :
http://www.kolagencolway.com/

Niektóre informację pobrane zostały ze strony Kolagen Colway.

6 komentarzy:

  1. GRATULUJĘ i tak samo,jak Ty czekam na przesyłkę:)

    OdpowiedzUsuń
  2. O popatrz :) Również gratuluję :) i ciepło pozdrawiam :) Napisałam Pani na maila bo fb coś się zacina i żadne wiad.nie dochodzą :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję i zapraszam do czytania cyklu recenzji jakie będą pojawiały się na moim blogu.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad :) proszę nie zostawiajcie reklam, czy komentarzy typu obs.za obs. działa to zdecydowanie odwrotnie od zamierzonego celu ! Jeśli podoba Ci się mój blog i postanowisz pozostawić komentarz pod postem,lub zaobserwować mojego bloga,będzie mi bardzo miło i możecie być pewni,że się odwdzięczę.

Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć,wpisów lub też fragmentów moich postów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...